14-15.08.2010. Dog Chow Disc Cup. Podczas Dog Chow Disc Cup w Sopocie team Marcin i Meta MESHUGGAH Dwie Twarze czyli siostra naszej Morfi, zajęli 5 miejsce w kategorii Young Dogs i za rok będą już startować w kategorii o wdzięcznej nazwie Bonsai. Zabawa była przednia, sędziowie zachwyceni Metš, w szczególności pani Pam Martin z USA, specjalistka w psich sportach, uczestniczka amerykańskiego Mam Talent. Meta została oceniona na 8 punktów na 10 możliwych, a na całość oceny składajš się punkty w trzech kategoriach: pies, właściciel i zespół.


--- TU FOTORELACJA Z ZAWODÓW ---

28.07.2010r. Nasza młoda suczka MORPHINE DwieTwarze w ubiegły weekend uczestniczyła w dwóch wystawach. 24 lipca 2010 r. na Krajowej Wystawie Terierów w Koszalinie zdobyła ocenę doskonałą, lokatę I i tytuły ZWYCIĘZCA, ZWYCIĘZCA RASY - BOB oraz 25 lipca 2010 r. podczas Krajowej Wystawy Psów Rasowych również w Koszalinie, powtórzyła swój sukces z poprzedniego dnia zdobywając ponownie tytuły ZWYCIĘZCA, ZWYCIĘZCA RASY - BOB :) Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie cztery Zwycięstwa Rasy uczestnicząc do tej pory w siedmiu wystawach !

25.05.2010r Podczas XXXIV Krajowej Wystawy Psów Rasowych w Grudzišdzu, która odbyła się w dniu 22.05.2010 MAGGIE Dwie Twarze ukończyła Młodzieżowy Championat Polski, zdobywajšc jednocześnie tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy. Serdecznie gratulujemy Dagmarze i Łukaszowi życząc dalszych sukcesów.

03.05.2010r. dzisiaj na 48 Kujawsko-Pomorskiej Wystawie Psów Rasowych w Bydgoszczy WHITE WIZARD Dwie Twarze w klasie otwartej uzyskał ocenę doskonałą , CWC i tym samym ukończył Championat Polski. Witamy kolejnego Championa z przydomkiem Dwie Twarze i serdecznie gratulujemy właściecielom.

24.04.2010r. MORPHINE Dwie Twarze na Międzynarodowej Wystawie w Opolu w klasie młodzieży uzyskła ocenę doskonałą i tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy - BOB. Morfi w wieku 14 miesięcy ukończyła Młodzieżowy Championat Polski.

07.04.2010r. Dotarły do nas wieści z dalekiej Francji, gdzie MAC'ADAM Dwie Twarze ( NADO SHIZ'S QOUGAR & NOMEN OMEN JAGA ) piesek z zeszłorocznego miotu pięknie zadebiutował w klasie młodzieży na wystawie, która odbyła się w Maubeuge 03.04.2010 r. zdobywając tytuły ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY, NAJLEPSZY JUNOR, ZWYCIĘZCA RASY. oraz piękny opis od sędziego Mr. Grunheid (doskonały typ, budowa, wielkość, dobra głowa, prawidłowe uzębienie, doskonała szyja, top, przedpiersie, kątowane łap.Znakomity ruch i charakter.) MAC'ADAM przeszedł pomyślnie przegląd hodowlany i został zakwalifikowany do hodowli. Dziękujemy Gaelle, jesteśmy dumni !

16.02.2010r. Nasza młoda suczka MORPHINE Dwie Twarze córka NOMEN OMEN JAGI i Nado Shiz's Qougara pięknie zadebiutowała na ringach wystawowych. Podczas I Nocnej Wystawy Walentynkowej w Bydgoszczy 13.01.2010 r. w klasie młodzieży uzyskła ocenę doskonałą i tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy - BOB. Następnego dnia podczas VI Walentynkowej Wystawy Psów Rasowych w Bydgoszczy 14.02.2010 r. również w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą i tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior.


       Do góry...

 
 

| Copyright © 2003-2015 by Dwie Twarze & agnes | Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie zabronione ! |